Menü
Sepetim

Hakkımızda

Karadenizin Doğal ve Organik Ürün Tedarik Sitesi
İLK ve TEK %100 Organik Ürünleri Sizin İçin Üreticisinden Temin Ediyoruz.

Doğal Yörem Ürünleri olarak karadenizin seçkin organik ürünlerini  Karadenizin üreticilerinden evinize kadar gelen doğal lezzet durağı ile Türkiye’nin İLK ve TEK %100 Organik Ürün Tedarik Merkeziyiz.

En kaliteli, güvenilir, dürüst ve ahlaklı hizmeti vermeye çalışıyor, kurulduğumuz günden beri sizlere en doğal ürün portföyümüzle hizmet vermeye devam ediyoruz. Organik ve Ekolojik ürünlerin satışını yapıyoruz.

Doğal Yörem Ürünleri İlkeleri için tıklayınız…

BİZ Kimiz? Hikayemiz…

üreticiden Tüketiciye Modeli ile üretime, adil ve dürüst ticarete inanan, çevreye duyarlı bir aile işletmesiyiz, şubemiz yoktur. Sadece doğal ve üreticiden elde ettiğimiz organik ürün satışı yapıyoruz. İlkelerimizden asla taviz vermeden, 2019 yılının başından beri büyük bir emek ve özveri ile işimizi sürdürüyoruz.

Hamza Demir  ve Salim Bey ile, gelecek nesillere bırakabileceğimiz barış dolu güzel bir dünya hayali ve ekolojik yaşam duyarlılığı olan Bilgisayar Mühendisi  olarak ideallerimize uygun kendi işimizi kurmaya karar verdik…

2019 yılında bir şahıs şirketi olarak doğal yörem ürünleri kuruldu ve Trabzon'da Kurulduk.

Müşteri taleplerine göre üreticisini bulduğumuz ürünlerimizi sizlere taze ve kaliteli bir şekilde ulaştırmanın mutluluğunu sizlerden aldığımız geri dönüşlerle bir kez daha katlayarak yaşıyoruz.

2018 yılında e-ticaret sitemiz www.dogalyoremurunleri.com faaliyete girdi ve organik ürünleri Türkiye’nin en ücra köşelerine üreticiden temin ederek sevkiyatına başladık.

Kurulduğumuz günden beri en kaliteli, güvenilir, dürüst ve ahlaklı hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sadece analizleri, denetimleri yapılmış ve belgelendirilmiş Organik  ve doğal ürünlerin satışını yapıyoruz.

Mağazamızdaki her ürünü kızımıza seçer gibi seçtik ve müşterilerimize sunduk. En ufak bir belge eksiği bulunan yada etik çalışmayan hiçbir üretici ile çalışmadık ve belgesiz hiçbir ürünü bünyemizde bulundurmadık.

Bilinçli ve duyarlı müşterilerimiz tarafından çok sevildik, desteklendik, binlerce teşekkür aldık. Ekonomik olarak oldukça zor süreçler yaşadık ancak vazgeçmedik ve ilkelerimizden asla taviz vermedik.